Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Nisa Steel'i Yakından Tanıyın

Metal sektöründe yıllardır süre gelen bilgi birikimi ve tecrübesiyle hizmet sunan Nisa Steel Çelik Paslanmaz Ürünleri, uzman kadrosu ve nitelikli çalışanları ile sizlere profesyonel bir hizmet vermektedir. Özel Kalite Saclar, takım çelikleri, bakır, bronz, alüminyum ve alaşımları , paslanmaz gibi üretimde ihtiyaç olabilecek bütün metal ham maddeler ile değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Şirketimiz ; Otomotiv, Savunma Sanayi, Beyaz Eşya, Havacılık, İş Makinaları gibi ülkemizde üretim açısından önemli sektörlere hizmet vermenin bilinci ile hizmet kalitesine büyük önem vererek, özel metallerin tedariği konusunda sektörün öncü firmalarına çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Sektöründe güvenilir ve aynı anlayışla hizmet sunan, müşterisini ve insan kaynağını en değerli varlığı olarak kabul eden, kaliteli, profesyonel, akılcı, hızlı ve bilimsel çözümler üreterek fark ve değer yaratan, saygın ve piyasa değerine öncelik veren vizyonumuz, demir-çelik sektöründe iyi hizmet anlayışının simgesi olmaktadır.

15

Yılı Aşkın Sektör Tecrübesi

NEDEN NİSA STEEL?

Kaliteli hammadde
geniş tedarik ağı

Misyonumuz

Misyonumuz, en yüksek küresel çevresel kontrol standartlarını karşılayan sürdürülebilir prosedürleri kullanarak müşterilerimize en dikkate değer kaliteli metal ürünleri sunmak ve tedarik etmektir.

Vizyonumuz

Nisa Steel olarak vizyonumuz, en kaliteli metali uygun fiyata sunmak ve şirket portföyümüze sürekli olarak yeni metal türleri ekleyerek sektörün de öne çıkmaktır.

NİSA STEEL NELER YAPTI

Sayılarla Nisa Steel

% 100

Kaliteli Ürünler

10 +

Ülkeye İhracat

540 +

Mutlu Müşteri

% 100

Memnuniyet